ŚLUBY W PLENERZE, KOMUNIE, CHRZTY, URODZINY, ZJAZDY INTEGRACYJNE, IMPREZY FIRMOWE

Nasze gospodarstwo umożliwia organizację ślubu i wesela w plenerze. Umożliwiamy zastosowanie własnych dekoracji, lub na życzenie wykonujemy dekorację sami.

Każdy chce, aby jego ślub był piękny! Wybór miejsca ślubu i przyjęcia weselnego ma bardzo ważne znaczenie. W naszym obiekcie bez problemu mogą Państwo stworzyć ślub w stylu rustykalnym lub boho. Możecie też zaaranżować eklektyczna scenografię w stylu bohemian. Nasze gospodarstwo dzięki pięknej wiejskiej okolicy i efektownych zabudowań daje Państwu nieograniczone możliwości realizacji ślubu i przyjęcia na łonie natury o jakich marzycie.

Z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko szkoły, osoby prywatne, ale także firmy.

Imprezy Integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. Zintegrowani pracownicy chętnie ze sobą współpracują, a w zgranym zespole panuje atmosfera wzajemnej życzliwości.
Nasze gospodarstwo posiada idealne warunki do stworzenia niezapomnianych zjazdów integracyjnych dla Twoich pracowników.
W skład gospodarstwa agroturystycznego o powierzchni 10 ha wchodzą: mini skansen, stylizowana chata kryta strzechą, sala telewizyjna, a zarazem miejsce dyskotek, szkoleń i ćwiczeń, sala do bilardu, ping-ponga i cymbergaja, altany wraz z zadaszonym paleniskiem, namioty wojskowe, boiska sportowe, ścianki wspinaczkowe, 20 rowerów gotowych na wyprawy po szlakach, teren i stanowiska do strzelania z łuku.

Menu